Головна » 2012 » Июль » 18 » Маніфест Партії ветеранів Афганістану
10:54
Маніфест Партії ветеранів Афганістану

Маніфест Партії ветеранів Афганістану

Ми адресуємо наш Маніфест не владі і не опозиції, не будь-якій іншій інституції, державній установі чи організації, ми звертаємось з ним до повноправного і єдиного джерела влади в Україні – до УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ!

Україна сьогодні дійшла до критичної межі. Політичні еліти, а вірніше - «клани», перетворили нашу Батьківщину в «бізнес проект», усі їхні дії направлені не на розвиток країни, а на особисте збагачення у будь-який спосіб.
Всупереч деклараціям та обіцянкам політиків, відбувається обвальне зменшення соціальних гарантій для простих людей. Знижується рівень життя за усіма критеріями. Замість реального підвищення пенсій – підвищується пенсійний вік. Замість підвищення рівня життя, з кожним днем, підвищуються ціни на товари та послуги.
Держава не виконує належним чином своїх функцій. Основоположні конституційні права громадян не забезпечуються. Закони не працюють. Тотальна корупція проникла всюди і набула нечуваних масштабів. Зростає злочинність. Суди керуються «телефонним правом». При цьому, корумповані «політичні бізнесмени» все багатіють, а український народ все біднішає, та відчуває себе чужим у власній країні!
ТАК БІЛЬШЕ НЕ МОЖЕ ПРОДОВЖУВАТИСЬ!
Уже багато разів сьогоднішня влада та сьогоднішня опозиція, поборюючи один одного, мінялись місцями - І НІЧОГО НЕ ЗМІНЮВАЛОСЬ! Це лише боротьба між політичними «кланами» за доступ до державних ресурсів. І ця боротьба, з кожним роком, стає все жорстокішою, а життя людей тим часом, все гіршим і гіршим.
Давайте замислимось, а що зміниться для звичайних людей, якщо ЦЯ ВЛАДА і ЦЯ ОПОЗИЦІЯ знову поміняються місцями? Можна з абсолютною впевненістю стверджувати – НІЧОГО! Ми маємо розірвати це замкнене коло!
Ми хочемо мати справжній вибір і дати можливість вибору, тим, хто більше не бачить для себе виразників своїх інтересів ні в ТАКІЙ ВЛАДІ, ні в ТАКІЙ ОПОЗИЦІЇ.
Ми, ветерани, які пройшли горнило війни в Афганістані, учасники бойових дій на території інших держав, ветерани військової служби і силових структур, не байдужі громадяни з активною життєвою позицією, створили НАШУ ПОЛІТИЧНУ ПАРТІЮ і йдемо на вибори до Верховної Ради та до рад усіх рівнів, для того, щоб покласти край політичній корупції, беззаконню та занепаду і вивести Україну на шлях нормального розвитку та процвітання в ім’я народу.
Партія ветеранів Афганістану та нова сила, що об’єднає усіх, хто хоче жити за ЗАКОНОМ, хто сповідує принципи СПРАВЕДЛИВОСТІ та МОРАЛІ, для кого слова ВІТЧИЗНА та ОБОВ’ЯЗОК мають глибокий зміст. Ми закликаємо всіх, хто бажає змін, стати з нами плечем до плеча, в одному строю, для спільних рішучих дій по спасінню нашої держави, нашого спільного майбутнього та майбутнього наших дітей!
Ми зайдемо в Верховну Раду з Програмою, яку напише НАРОД!
Наша мета – створення дійсно справедливого суспільства, яке ґрунтується на загальнолюдських цінностях, побудова демократичної правової держави, яка дає рівні можливості для всіх громадян, забезпечує надійні соціальні гарантії і гідний рівень життя.

Партія ветеранів Афганістану твердо і послідовно буде відстоювати свої головні принципи та взяті на себе зобов’язання.

Стосовно Конституції та Законів України:
• Ми твердо стоїмо за парламентсько-президентську форму правління.
• Ми категорично проти того, щоб Конституція переписувалась кожного разу, залежно від політичної кон’юнктури.
• Ми за прямі вибори суддів народом.
• Закон повинен мати невідворотну силу і бути один для всіх.

Стосовно соціальних гарантій:
• Ми за безумовне виконання державою взятих на себе соціальних зобов’язань.
• Ми за послідовну боротьбу з бідністю шляхом нарахування справедливих зарплат, пенсій та стипендій.

Відносно питань оборони та безпеки:
• Ми виступаємо за створення сучасної боєздатної армії. Сильна держава повинна вміти себе захищати.
Стосовно геополітики:
• Ми патріоти України і, якщо виникне необхідність, першими, зі зброєю в руках, виступимо на захист незалежності та цілісності нашої держави!
• Разом з тим, наше бойове братство не знає кордонів! Саме тому, ми підтримуємо відновлення найтісніших форм дружби і економічної співпраці з Росією та іншими незалежними державами, що утворились на території колишнього СРСР.
• Ми за повноцінне входження України в Митний союз і за спільне з Росією вирішення проблеми експлуатації газотранспортної системи. За вільний перетин кордону і взаємне визнання документів про освіту, спільні гуманітарні проекти, військову співпрацю та інше, що буде слугувати економічному розвитку і підвищенню добробуту наших братерських народів.

Відносно економіки:
• Ми виступаємо за націоналізацію стратегічно важливих підприємств, від яких залежить економіка та безпека нашої держави.
• Малий та середній бізнес є основою економіки України, і ми створимо для нього усі належні умови для нормального розвитку і, в першу чергу, справедливу та прозору систему оподаткування.
• Сільське господарство, в нашій аграрній країні, має бути пріоритетною галуззю і отримати максимальне сприяння та підтримку від держави.

Ми за нещадну зачистку усіх органів влади від корупції!
Ми недопустимо фальсифікацій під час виборів!
Нас НІЧОГО не злякає і НІХТО не зупинить. тому, що ми йдемо боротись НЕ ЗА ВЛАДУ, а ЗА ДОБРОБУТ ВСЬОГО НАРОДУ! За законність і порядок! За те, щоб держава не була інструментом експлуатації власних громадян, а стала гарантом соціальної справедливості і створення рівних можливостей кожному громадянину.
Ми виконали бойовий наказ Батьківщини! Ми виконаємо волю наших виборців!
РАЗОМ МИ СИЛА! ПЕРЕМОГА БУДЕ ЗА НАМИ!

Партія ветеранів Афганістану
Київ 2 червня 2012 р

Переглядів: 1064 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всего коментарів: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Регистрация | Вход ]
Сделать бесплатный сайт с uCoz